Родентицид для знищення гризунів UkrAvit Антищур 200г

Виробник Ukravit
Наявність: На складі
Ціна 17.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Родентицид для знищення гризунів UkrAvit Антищур 200г

«Антищур» - тістоподобна родентицидна приманка в фільтр-пакетах, для знищення щурів, мишей і інших мишоподібних гризунів в житлових і промислових приміщеннях, державних установах, тваринницьких підприємствах, на присадибних ділянках.
«Антищур» не вимагає попередньої прикормки, добре поїдається шкідниками, загибель настає через 3-10 діб, не викликаючи підозри у інших родичів.

Норми витрати препарату «Антищур»
Щур (сіра, чорна, водяна): в закритих приміщеннях 1-3 пакета через кожні 3-15 м, у відкритих приміщеннях 2-3 пакета через кожні 3-15 м.
Миша (домова, полівка): в закритих приміщеннях 1-2 пакета через кожні 3-15 м, у відкритих приміщеннях 1-3 пакета через кожні 3-15 м.
 
Механізм дії
Що входять до складу родентицида діючі речовини, є сильними антикоагулянтами нового покоління, які пригнічують активність згортання крові у гризунів, які гинуть від внутрішньої кровотечі.
 
Рекомендації щодо застосування
Приманку, не розкриваючи, розкладають на підкладку з поліетилену або картону, в залежності від чисельності та виду гризунів, в місцях їх найбільшого заселення. Біля нір у фундаменті, уздовж стін, а також джерел води, що особливо важливо при боротьбі з щурами.
На присадибних ділянках родентицид закладають в кожну нору і обов'язково засипають вхід невеликою кількістю землі.
Повторне застосування приманки через 5-7 днів. Припинити розкладання приманки, якщо вона всюди залишається незайманою, при появі нової популяції - відновити використання.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: