Насіння господарських трав Просо 1 кг (Україна)

Виробник Україна
Наявність: На складі
Ціна 19.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Насіння господарських трав Просо 1 кг (Україна)

Просо відноситься до теплолюбних культурНасіння починає проростати при температурі 8-10 °С, але дружне проростання спостерігається при прогріванні ґрунту до 15-16 °С. Його висівають, коли температура ґрунту на глибині 10 см становить 12-14 °С. Сходи рослин можуть витримувати незначні приморозки — до мінус 2 °С. При зниженні температури до — 2-3 °С – сильно пошкоджуються, а при приморозках нижче -3 °С – гинуть.   

Просо вимогливе до температури у всі фази росту. Під час сходів-кущіння найкраще росте при температурі +18 °С, кущіння-викидання волотей – +20 °С, викидання волотей-цвітіння – 23 °С, цвітіння-достигання – +21 °С. Сума активних температур для ранньостиглих сортів становить 1500°С, середньопізніх — понад 1600°С, а в прохолодні та вологі роки — понад 2000°С. Високі температури просо краще переносить, ніж зернові культури першої групи. Воно може витримувати підвищення температури до + 38-40 °С впродовж 48 годин.

Просо – світлолюбна культура короткого дня. При розміщенні рядків з півночі на південь покращуються умови освітлення і підвищується на 6-10 °С, урожайність зерна. Хмарна погода у другій половині вегетації пригнічує просо і затягує період вегетації. У північних районах вегетаційний період довший, ніж у південних. Залежно від сорту і умов вирощування він триває від 70 до 120 днів.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: