Насіння господарських трав Овес 1 кг (Україна)

Виробник Україна
Наявність: На складі
Ціна 10.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Насіння господарських трав Овес 1 кг (Україна)

Однорічна трав’яниста рослина з волотистим суцвіттям та лінійними, плоскими листками. Стебло голе, гладеньке, заввишки
60—100 см. Колоски дво-триквіткові. Зернинки вівса плівчасті.

Насіння починає проростати при температурі 2-3°C . Сходи в польових умовах можна одержати при 6-7°C . Оптимальні для одержання сходів і процесу кущення температури - 15-18°C. Сходи витримують заморозки до мінус 4-5°C. У фазі цвітіння і молочної стиглості терпить від заморозків мінус 2°C. Оптимальні температури під час цвітіння і достигання - 20-25°C.

Висівати овес треба в перші дні польових робіт, коли грунт досягне фізичної стиглості, одночасно або зразу після сівби ярої пшениці, яриці і ячменю. Кращі способи сівби - вузькорядний і звичайний рядковий. Норми висіву насіння диференціюють залежно від грунтово-кліматичних умов сортових особливостей. Орієнтовні норми висіву в Поліссі - 5,5-6, в Лісостепу - 4.5-5.5, в Степу - 4-5 млн схожих насінин на 1 га.

Глибина загортання насіння на важких глинистих грунтах - 2-3см, на середніх за механічним складом Лісостепу - 4-5, легких і при недостачі вологи - 5-6см. Слід враховувати, що загортання глибше 5 см веде до зниження польової схожості насіння.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: