Насіння господарських трав Люцерна 1 кг (Україна)

Виробник Україна
Наявність: На складі
Ціна 120.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Насіння господарських трав Люцерна 1 кг (Україна)

Люцерна як кормова культура цінна тим, що швидко відростає після скошування (З—4 рази на літо) і впродовж літа у господарствах мають поживний корм. Вирощують її на зелений корм, сіно і для виготовлення трав'яного борошна. Люцерна, зібрана перед цвітінням, є цінним кормом для молочних корів, свиней і молодняку. Птиці згодовують зелену масу люцерни і трав'яне борошно.

Сіно люцерни, зібране до цвітіння, містить до 10, а висушене листя — до 20% перетравного протеїну. У люцерні багато вітамінів, фосфору і кальцію. Так, 100 кг люцернового сіна відповідають 53 кормовим одиницям. Багато білка також у сінному борошні та соломі з насінників. Люцерновий білок містить значну кількість незамінних амінокислот, зокрема лізину і триптофану. Вітамінне сіно люцерни значно підвищує продуктивність тварин. Люцерна має велике агротехнічне значення. Вона нагромаджує велику кількість органічної речовини у вигляді кореневих решток, збагачує ґрунт на азот (до 200 кг/га) і поліпшує його фізичні властивості. Люцерна посівна має розвинену кореневу систему. Головний стрижневий корінь її розвивається дуже швидко, часто довжина його досягає 8 м і більше.

Основна маса коренів розміщується у ґрунті до глибини 40 см. Завдяки цьому люцерна може засвоювати поживні речовини і вологу з глибоких шарів ґрунту, чим і пояснюється її висока посухостійкість. Квітки лілово-фіолетові, суцвіття — китиця. Стебло округло-ребристе, від 70 до 150 см заввишки. Листки трійчасті, яйцеподібні, у верхній частині з країв зазублені. Плід — спірально скручений біб, що містить 4—8 дрібних жовтих, жовто-бурих ниркоподібних насінин. Маса 1000 насінин — 1—2,6 г.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: