Насіння господарських трав Льон білий 1 кг (Україна)

Виробник Україна
Наявність: На складі
Ціна 30.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Насіння господарських трав Льон білий 1 кг (Україна)

Льон олійний належить до культур ранніх строків сівби. Не рекомендується сіяти надто рано в зв'язку з тим, що зниження температури до мінус 4°С призводить до пошкодження сходів. Краще сіяти після завершення сівби вівса, ярої пшениці. На забур'янених площах, де не планується застосування гербіцидів, сіють у середні строки (20-30 квітня), щоб додатковими культиваціями знищити пророслі ранні бур'яни. Сіють льон звичайним рядковим способом з міжряддями 15 см і широкорядним з міжряддям 45 см. Для сівби використовують зернові сівалки СЗ-3,6; СЗТ-3,6; СЗЛ-3,6. Вищу польову схожість одержують при сівбі сівалками з анкерними сошниками.

Рядковий спосіб має перевагу при застосуванні хімічного методу боротьби з бур'янами. Цей спосіб кращий при двосторонньому використанні льону олійного - на волокно і насіння. Глибина загортання насіння - 3-4 см. Значне зниження польової схожості спостерігається при загортанні насіння у пересушений шар ґрунту та недостатньому контакті насіння з ґрунтом (за висіву сівалками з дисковими сошниками. Для покращення контакту насіння з ґрунтом поле після сівби коткують. 

Норму висіву встановлюють з розрахунку 5-7 млн. схожих насінин на 1 га, або 50-70 кг/га при рядковому способі сівби. Для широкорядного способу сівби норма висіву становить 3,5-4,0 млн. га, або 35-40 кг/га. Найвища врожайність насіння формується при густоті стояння рослин на час збирання в межах 300-500 шт./м2. При використанні льону олійного (межеумка) для виготовлення волокна і олії, норму висіву збільшують на 10-15 кг.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: