Насіння господарських трав Еспарцет 1 кг (Україна)

Виробник Україна
Наявність: На складі
Ціна 45.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Насіння господарських трав Еспарцет 1 кг (Україна)

Еспарцет — багаторічна кормова культура, яку переважно використовують на сіно, зелений корм і для випасання тварин (він не спричинює у них тимпанію). Вміст перетравного протеїну в сіні еспарцету більший, ніж у конюшині: 100 кг сіна відповідають 53 кормовим одиницям, а на кожну кормову одиницю припадає 200 г перетравного протеїну. Еспарцет — перехреснозапильна рослина, добрий медонос. Еспарцет має велике агротехнічне значення, оскільки він поліпшує фізичні властивості ґрунту і залишає з кореневими й післяжнивними рештками близько 100 кг/га азоту. Як парозаймальна культура еспарцет є добрим попередником для озимої пшениці та інших культур.

Еспарцет більше посухо- і зимостійкий, ніж конюшина лучна. Особливо добре росте на карбонатних чорноземах та на піщано-глинистих ґрунтах, підґрунтя яких містить мергель або крейду. На важких вологих ґрунтах еспарцет сіяти не слід. Солонцюваті ґрунти також малопридатні для його вирощування. У травостої еспарцет може рости 3—5 років.

Норма висіву насіння еспарцету виколистого в лісостепових районах становить 80—90, а в посушливих — 70—80 кг/га. Норму висіву піщаного еспарцету, насіння якого дрібніше, зменшують на 10—15 кг/га. У районах достатнього зволоження насіння загортають на глибину 2—3, а в посушливих районах і на легких ґрунтах — 4—5 см.

 
 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: