Ви дивились

Гумат для овочів, 0,5 л

Виробник Україна
Наявність: На складі
Ціна 12.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Гумат для овочів, 0,5 л

«ROST-Гумат універсал для овочів» - рекомендується для кореневого та позакореневого підживлення розсади, картоплі, овочів, садових дерев і чагарників, винограду, полуниці, газону і т.д.

 Сприяє виведенню зі стану «спокою» і прискорює проростання бульб, цибулин і насіння; - Сприяє утворенню потужної кореневої системи; - Покращує розчинення і засвоєння азотних і важкодоступних фосфорних сполук з грунту, забезпечуючи краще харчування рослин; - Підвищує морозо- і посухостійкість рослин; - Покращує якість плодів, збільшуючи вміст в них вітамінів, білків, цукрів, макро- і мікроелементів; - Скорочує терміни дозрівання плодів на 6-14 днів; - Покращує приживляемость саджанців, цибухів, цибулин; -

Підвищує урожай на 20-60% на відкритих ґрунтах і на 2,5 - 3,2 кг / м2 в теплицях; - Сумісний з будь-якими агрохімікатами. Норми витрати: Коренева підгодівля: 50мл препарату розчинити в 1л води (1:20) Овочеві та ягідні культури - перша обробка через 10 днів після висадки, далі 1 раз в 10-15 днів; Виноград, плодові, декоративні дерева і чагарники - 2-4л робочого розчину під час посадки, далі 1 раз на 10 - 15 днів. Листова підгодівля: 30мл препарату розчинити в 1л води (1:30). Перша обробка після сходів, далі 1 раз на 10-20 днів. Передпосівна обробка: 200 мл препарату розчинити в 1л води (1: 5) -замочування насіння на 6-8 годин; 30мл на 1л води (1:30) - замочування живців, саджанців на 24 години.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: