Добриво рідке мінеральне КАРАВАН Хелатин Бор 50 мл (Киссон)

Виробник ТОВ Караван
Наявність: На складі
Ціна 12.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Добриво рідке мінеральне КАРАВАН Хелатин Бор 50 мл (Киссон)

Для успішного вирощування рослин, отримання якісного врожаю дуже важлива роль збалансованості мінерального живлення. Недолік будь-якого елементу призводить до порушення надходження інших, викликає затримку ростових процесів і знижує врожайність. Роль мікроелементів у харчуванні рослин багатогранна. Мікроелементи захищають рослини від багатьох захворювань, підсилюють процеси запліднення, засвоєння поживних речовин. Мікроелементи підвищують активність ферментних систем в рослинному організмі. За рахунок цього підвищується врожайність, вміст вітамінів, цукру в плодах і овочах, поліпшуються декоративні властивості рослин.
 
Добриво Хелатін сприяє:
- Збільшення кількості хлорофила в листі;
- Поліпшенню процесу фотосинтезу диханню рослин;
- Нормалізації загального обміну речовин;
- Повному засвоєнню рослин поживних речовин.
 
Добриво Хелатін - високоефективне екологічно чисте мікродобриво в біологічно активній формі на основі хелатів мікроелементів для обробки насіння, листовий і кореневої підгодівлі рослин.
Обробка: 25 мл на 4-5 л води для фруктових дерев, 25 мл на 8 - 10 л води для інших культур. Перша обробка з появою листа. Наступні через 2 - 3 тижні.
Коренева обробка: 25 мл на 4 - 5 літрів води для поливу під корінь.
Застереження: Препарат не токсичний, але алергенний. При попаданні на шкіру або очі - промити теплою водою. Гранувати в недоступному для дітей місці!

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: